FAQ

 • Jak funguje myTaste.cz?
  myTaste.cz shromažďuje recepty z nejdůležitějších českých webových stránek a recepty blogerů, kteří se rozhodnou se zaregistrovat a přidat svůj blog do našeho indexu přes RSS každého blogu. Jakýkoli návštěvník myTaste.cz může vyhledat recept, na který má právě chuť, v našem vyhledávači a výsledky vyhledávání webových stránek a blogů nalezne na naší webové stránce. Kliknutím na odkaz navštíví danou webovou stránku nebo blog, kde si bude moci přečíst celý recept. V souhrnu lze říci, že myTaste.cz je vyhledávač specializovaný na recepty.
 • Proč bych měl/a přidat odkaz na svůj blog receptů na myTaste.cz?
  myTaste.cz je jedním ze způsobů, jak můžete zvýšit návštěvnost svého blogu. Mnoho našich uživatelů používá při vyhledávání receptů na webových stránkách a blozích přímo myTaste.cz.
 • Co je to pomůcka widget, kterou bych měl/a vložit na svůj blog?
  Pomůcka widget obsahuje html kód, který umožňuje měřit návštěvnost vašeho blogu, díky čemuž můžeme vytvořit seznam našich Nejpopulárnějších blogů. Není povinné vložit pomůcku widget k indexaci vašich receptů, nicméně pomůcku widget vložit musíte, pokud chcete, aby se váš blog zobrazoval v seznamu Nejpopulárnějších blogů. Pomůcka widget také obsahuje odkaz na myTaste.cz, aby návštěvníci vašich stránek našli naši webovou stránku přes váš blog.
 • Pokud přidám svůj blog, budete používat jeho obsah?
  Do určité míry ho používat musíme. Abychom mohli správně zobrazovat vaše recepty ve výsledcích vyhledávání, použijeme část názvu, malou část obsahu receptu a první obrázek, který jste pro svůj recept použili. Všechny tyto informace získáme z feed RSS vašeho blogu a ve výsledku přímo odkáže na váš zadaný recept. Nikdy nepoužijeme celý obsah. Aby si uživatelé mohli přečíst celý recept, musí navštívit recept na vašem blogu.
 • Co mám udělat, pokud zjistím, že recepty z mého blogu jsou na vašich stránkách bez mého povolení?
  Pokud byste objevili nějaký materiál, který je váš a který bez vašeho souhlasu použili jiní, uvědomíme o tom vydavatele webové stránky nebo blogu, které obsahují váš materiál. Na myTaste pouze odkazujeme na recepty jiných lidí a nemůžeme nést zodpovědnost za materiály, uveřejněné na externích webových stránkách. Pokud chcete kontaktovat lidi, odpovědné za uveřejnění vašeho materiálu bez vašeho souhlasu, doporučujeme vám kliknout na "Zobrazit recept" na webové stránce myTaste a vyhledat kontaktní informace na webové stránce, na kterou vás zavede (tj, webová stránka, která uveřejnila váš materiál).
 • Pokud se rozhodnu přidat svůj blog na myTaste.cz, mohu se později rozhodnout tuto webovou stránku opustit?
  Samozřejmě, stačí, když zašlete e-mail na info@mytaste.cz a sdělíte nám, že si již nepřejete, abychom indexovali vaše recepty.